Radio
Online
Повiдомити новину

Хто на Рівненщині складає графік відключень світла? (ВІДЕО)

Рівненщина отримує лише 55% електроенергії. І тепер усе вирішуватиме обленерго. Таку заяву зробили в Укренерго. Місцеві компанії тепер будуть самотужки визначати, який тип відключень застосувати. За словами енергетиків - ці зміни підуть на користь. Та ось до діла так і не дійшло.

У суботу Укренерго анонсувало нововведення, яке зникло так само швидко як і з'явилося. У заяві йшлося про те, що обленерго буде самотужки визначати, які види відключень потрібні регіону. Однак у Рівненобленерго кажуть, так ще жодного разу і не доводилося самотужки робити вибір. Бо ж вже наступного дня свою ідею в Укренерго скасували.

Станом на сьогодні фактично половина клієнтів Рівнеобленерго можуть бути щодня відключені від електроенергії. Адже більші потужності Укренерго фізично не може подати.

Аби стабілізувати ситуацію, та обмежити використання електроенергії, на Рівненщині намагаються порівну ділити час відсутності світла на усіх мешканців регіону. Та окрім цього регулярно стаються ще й аварії. Через які доводиться додатково відключати споживачів.

Енергетики намагаються зекономити електроенергію. Однак позитивних прогнозів не багато. Зокрема Президент України каже що цей тиждень може видатись ще складнішим ніж попередній. Адже наразі дефіцит потужності в Україні становить 27%.

Читайте також: