ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Двадцять сучасних автобусів з пандусами та місцями для людей з інвалідністю планують придбати у Рівному

У Рівному в комунальну власність планують придбати 20 сучасних комфортабельних автобусів середньої місткості з низькою підлогою, пандусами та місцями для людей з інвалідністю

Цей транспорт має стати альтернативою для застарілих рівненських маршруток.

За словами директора Департаменту інфраструктури і благоустрою Руслана Гудими, автобуси відповідатимуть стандарту не нижчому від «Євро-5». Крім того, придбані незабаром транспортні засоби будуть комунальними, тобто належатимуть не приватним перевізникам, на дисциплінованість у дотриманні графіків руху яких так часто нарікають рівняни, а належатимуть міському комунальному підприємству “Рівнеелектроавтотранс”.

Експерти в один голос кажуть: такий крок міської влади дозволить вперше за багато років вивести з хаосу перевезення громадським транспортом в місті Рівному, адже не секрет, що приватні перевізники, користуючись безальтернативністю свого становища, практично мали можливість диктувати громаді свої правила гри. Зокрема, приватні власники рівненських маршруток всіляко уникали роботи на, так званих, неприбуткових маршрутах. Непоодинокими були для Рівного випадки, коли замість необхідних 5-8 рейсів на маршруті, перевізник, аби штучно збільшити свої прибутки, здійснював 3-4 рейси. Відтак, рівняни змушені були годинами чекати необхідний їм громадський транспорт, а потім їхати в тисняві. 

Крім того, рішення потребує й проблема мешканців Квасилова, які, незважаючи на те що селище уже давно стало частиною Рівненської тергромади, були фактично позбавлені можливості користуватись міським громадським транспортом. Придбання в комунальну власність комфортних сучасних автобусів, безумовно, дозволить вирішити і це питання, а отже, мешканці Квасилова, як інші мешканці віддалених мікрорайонів громади, відтепер не будуть вимушені годинами чекати транспорт, аби дістатися до роботи чи до найближчої поліклініки, а, враховуючи, що нові комунальні автобуси будуть з низькою підлогою та обладнані пандусами, такий транспорт буде зручним для людей з інвалідністю.  

Читайте також: