Radio
Online
Повiдомити новину

Чому в Україні здорожчала цибуля? (ВІДЕО)

У порівнянні з цибулею - долар відпочиває. Цього сезону ціна на ріпчасту сягнула аж 75 гривень за кілограм. Як розповідають продавці, такої вартості за весь час роботи на ринках не пам'ятають. Окрім цибулі, значно зросла у ціні і морква. Всього лише за кілька тижнів вона здорожчала на 20 гривень.

Долар і той менший. Так нині рівняни жартують про вартість цибулі на ринках та в супермаркетах. Її здорожчанню не раді і продавці. Якщо до війни закупочна ціна на ріпчасту була 12 гривень - то сьогодні вона зросла до 50.

В департаменті промислового розвитку Рівненської ОДА пояснюють: така ціна на цибулю була очікувана, оскільки до війни основним постачальником ріпчастої був південь, а саме, Миколаїв, Херсон та Одеса. Нині ж на рівненських прилавках здебільшого лежить цибуля із Польщі.

Та не цибуля єдина. Як розповіли нам на ринку, значно збільшилась ціна і на моркву та капусту.

Однак є і хороші новини. Як пояснили в Департаменті промислового розвитку, нині реальних підстав на те, що теперішня ціна на овочі збережеться - немає. Тож цілком ймовірно, що з покращенням ситуації на півдні нашої держави вартість продуктів стабілізується.

Читайте також: