Radio
Online
Повiдомити новину

Чи буде у рівненських квартирах тепло під час блекауту? (ВІДЕО)

Відключення світла, а тоді і тепла. У Рівному шукають альтернативні варіанти забезпечення населення теплом у разі блекауту. Місто вже придбало 12 потужних генераторів, які могли б частково підтримувати роботу котельнь. Однак фахівці кажуть їх робота може піти нанівець, і тепла в квартирах не буде.

Окупанти продовжують обстрілювати Україну та руйнувати об'єкти енергетичної системи. Щодня фахівці вдаються до відключень, аби стабілізувати ситуацію. Однак якщо енергетики вимагатимуть тотальної економії - населення лишиться без світла. Натомість усю потужність спрямують на об'єкти критичної інфраструктури.

Це один із позитивних розвитків подій. Бо ж у разі тотального знеструмлення, генерування електроенергії не відбуватиметься. Комунальникам доведеться піти на крайнощі.

Як зазначає міський голова Рівного, роботу котельнь можна підтримувати. Для цього потрібні потужні генератори. І у міста вони є.

Але у Рівному їх лише 12. А котельнь 29. Окрім того, заживити потрібно ще й теплові пункти.

Та навіть якщо котельні і підстанції заживлять до генераторів, тепло у помешканнях може так і не з'явитися. Адже насоси у будинках без електроенергії не зможуть закачати теплоносій. Вихід для ОСББ теж знайшли - пропонують придбати генератор.

Чи зможуть усі ОСББ у Рівному придбати генератори і чи вдасться заживити котельні у екстреній ситуації - невідомо. Лишається сподіватись, що зима не буде суворою.

Читайте також: