Radio
Online
Повiдомити новину

Безробітні Рівненщини і Тернопільщини стали манікюрниками та започатковують власні справи

У рівненському закладі освіти для безробітних манікюрники здобули сучасні професійні знання та розпочинають самостійну роботу.

Про це повідомили  на сторінці закладу у Фейсбук.

Як прокоментувала під час державної кваліфікаційної атестації заступниця директора закладу освіти Руслана Бодренко,  вже під час виробничої практики слухачки підтвердили свою відданість професії манікюрника, продемонстрували відповідальну роботу, відмінні знання та високі комунікаційні якості. Відтак, роботодавці готові співпрацювати із кваліфікованими випускницями та пропонують їм робочі місця.

Насичене навчання, що на базі навчально-виробничого комплексу РЦПТО тривало 3,4 місяця.

Рівнянка Олена Мойсієць – одна з найперспективніших слухачок. Манікюрниця старанна та працьовита, вона орендуватиме місце у одному з рівненських майстерень.

Анна Зелена мріє про власну справу, йшла до мети впевнено і результатами навчання задоволена. Кваліфікована манікюрниця вже запрошує клієнтів у свій кабінет, який  відкрила разом із подругою.

Вікторія Алексейчик із Зарічненщини після навчання залишається у Рівному, адже власниця салону краси, де слухачка проходила виробничу практику, запросила її на роботу.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Читайте також: