Radio
Online
Повiдомити новину

70 тонн допомоги : Рівненщина відновлює Херсонщину (ВІДЕО)

Допомога деокупованій Херсонщині. Сьогодні Рівненщина відправила черговий гуманітарний вантаж на південь України. Загалом - близько 70 тон. Окрім вже звичної допомоги, у вигляді продуктів харчування та медикаментів, цього разу вантажівки везуть ще й будівельні матеріали для відновлення інфраструктури.

Три вантажівки та два буси. Сьогодні Рівненщина відправила на деокуповану територію чергову партію допомоги. Наш регіон взяв опіку над двома тергромадами Херсонщини. Там у свою чергу склали списки найнеобхідніших речей для населення.

Чималу частину із семи десяти тон допомоги займають і будівельні матеріали, які вже їдуть на Херсонщину для відновлення об'єктів інфраструктури. Доки ситуація із електропостачанням не стабілізується, для роботи на деокупованій території потрібні і генератори. Їх теж спрямували на південь.

Ця допомога відбувається у рамках загальноукраїнської акції із підтримки деокупованих територій. До формування конвою долучилися не лише місцеві територіальні громади, а й закордонні партнери.

Подібну допомогу на Херсонщину планують доставляти і надалі, доки буде така потреба. Кожен сантиметр Української землі повернеться додому. А українці у свою чергу спільними зусиллями її відновлюватимуть та повертатимуть до повноцінного життя.

Читайте також: