ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

+31 випадок COVID-19 зафіксували на Рівненщині

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: extension

Filename: models/Gl_model.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/models/Gl_model.php
Line: 20
Function: _error_handler

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/views/2024/news_v.php
Line: 60
Function: webp

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/controllers/News.php
Line: 78
Function: view

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/index.php
Line: 198
Function: require_once

img/webp/1000/.webp" type="image/webp">

Станом на ранок 15 липня на Рівненщині зареєстрований 31 новий випадок захворювання на COVID-19. Про це повідомляє Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА. Це мешканці з: ?м.Рівне – 8; ?м.Дубно – 12, ?м.Вараш – 7, ?м.Радивилів – 2; ?Рівненського району – 2 (с.Макотерти та с.Дядьковичі).

Вік захворілих від 10 до 73 років. Таким чином в Рівненській області за час пандемії маємо 4813 випадків захворювання на коронавірус. З них 347 дітей (7,2%) та 552 (11,5%) медичних працівники. Через ускладнення, викликані коронавірусом, 84 випадки летальні. Подолали COVID-19 3101 (64,4%) житель області. В роботі лабораторій області залишається 270 зразків.
Нагадаємо, що вчора на Рівненщині послабили карантинні обмеження. Вирішили дозволити роботу закладів культури та кінотеатрів. Умова – наповненість залів не більше 50 %. Сьогодні розглянуть і можливість відкриття ресторанів, кафе, барів, їдалень у приміщеннях.

Читайте також: