Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині з`явився перший в Україні флюоромобіль (ВІДЕО)

Аналог "Хімарс", тільки в медицині. У Рівному з'явився перший в Україні флюоромобіль експертного класу, що дає можливість проведення комплексного обстеження мешканців територіальних громад за місцем їх проживання.

Діагностичний центр на колесах. У Рівненському обласному протитуберкульозному диспансері з'явився перший в Україні новий, сучасний флюоромобіль експертного класу.

Флюоромобіль забезпечений якісним сучасним обладнанням, що допоможе виявляти легеневі, онкохвороби або ж патологію бронхолегеневої системи на ранніх стадіях.

Рівень туберкульозу без сумніву зріс, ми раніше анонсували ці речі, зросла суттєво захворюваність серед дітей, є хворі серед впо, в тому числі зверталися в заклад та отримали допомогу. Не менш важливим є те, що ми чітко прослідковуємо і відстежуємо рівень захворюванності або інші речі, які уповноважать або спідкають нас до дії, - директор Рівненського обласного фтизіопульмонологічного центру Федір Аврука.

Відтепер мешканцям територіальних громад на Рівненщині не потрібно кудись їхати, аби обстежитись. Флюоромобіль разом з бригадою медиків буде виїжджати до різних населених пунктів, де і буде проводитись діагностика. Перш за все виїзна бригада, буде працювати на місцях, де є локально виявлені випадки туберкульозу у мешканців громади.

Сьогодні наша задача підтримувати найвіддаленіші громади Рівненської області і особливо вимушено переміщених осіб, - голова РОДА Віталій Коваль.

Першочергово буде погоджено маршрути з департаментом охорони здоров'я, також буде суттєво відігравати роль рівень захворюваності, віддаленості і інші речі, які впливають на рівень захворюваності, - директор Рівненського обласного фтизіопульмонологічного центру Федір Аврука.

В зв'язку з ситуацією в нашій країні, через обстріли та бомбардування в Україні руйнується медична інфтраструктура, через це пацієнти залишаються без доступу до обстежень і лікування. Тому медики намагаються якомога швидше підлаштуватись до нових умов, та забезпечити пацієнтів всім необхідним. Нині після появи флюоромобіля система медицини на Рівненщині значно покращиться і це точно допоможе врятувати багато життів.

Читайте також: