Підприємство «Радивилівмолоко» отримало спеціальний єврономер для експорту продукції в країни Європейського Союзу.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Як він зазначив, підприємці неодноразово піднімали питання експорту і доступу до європейських ринків, тому Рівненська ОВА провела нараду зі всіма причетними до цього питання людьми та напрацювала відповідну дорожню карту.
Першим підприємством з Рівненщини, яке може продавати свою продукцію на європейських ринках, стало "Радивилівмолоко". Наразі компанія експортуватиме сири та вершкове масло.
Інші безнеси теж мають змогу продавати свою продукцію в Європі. Для цього потрібно подати завку в управління Держдпродспоживслужби в Рівненській області, аби отримати єврономер.
Читайте також: Виробництво збільшилося на 105%: на Рівненщині успішно функціонує підприємство з переробки м’яса