Троє людей загинули внаслідок автозіткнення на Львівщині. Дорожньо-транспортна пригода сталась 24 травня на автодорозі Київ-Чоп поблизу села Янгелівка Золочівського району.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулись автомобіль "Chery Tiggo", яким керував 66-річний мешканець Рівненської області та "Peugeot 5008" під керуванням 62-річного жителя міста Броди. Внаслідок зіткнення водії транспортних засобів, а також пасажирка "Peugeot", 62-річна жителька Бродів, від отриманих травм померли на місці події.
За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління поліції Львівщини розпочали кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України.
Правоохоронці встановлюють обставини події.