Radio
Online
Повiдомити новину

Завтра прощатимуться із загиблими вертолітниками

Про це повідомляє Цензор.нет.

Після зустрічі, о 21.00 буде проведений парастас у церкві Пресвятої Богородиці Покровительки України (біля військової частини). З ранку 11 червня о 08.00 розпочнеться молебень та прощання в клубі військової частини, після чого відбудеться поховання військовослужбовців.

Ігор Ярославович Мазепа народився у 1970 році. Брав участь в АТО, починаючи з 2014 року. Полковник, льотчик 1-го класу, командир 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”. У квітні 2014 р. був поранений у зоні АТО, в липні того ж року нагороджений орденом Данила Галицького. У жовтні 2015 р. був призначений на посаду заступника командира з льотної підготовки 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН у Конго. З 2018 р. очолював бродівську бригаду. У нього залишилися дружина та син. 

Владислав Валерійович Попенко народився 04.04.1995 року у Вінниці. Учасник АТО. Старший лейтенант, льотчик-штурман 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”. З родини військовослужбовців: батько – військовий льотчик, мати – медсестра у військовому шпиталі. 2017-го закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (бакалавр, спеціальність “Військове управління”), після чого поступив на службу в 16-ту бригаду. У 2018 р. виконував польоти на бойовому вертольоті в зоні АТО/ООС. У нього залишились батьки і молодший брат.

Василь Миронович Романюк народився у 1971 році. Мешканець міста Броди Львівської області. Капітан, бортовий авіаційний технік-інструктор 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”. Закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. У нього залишилися дружина та двоє дітей.

Павло Юрійович Дацюк народився у 1994 році у селі Гаї Львівської області. Старший лейтенант, бортовий авіаційний технік 16-ї окремої бригади армійської авіації “Броди”. Закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.

Читайте також: