Radio
Online
Повiдомити новину

За олімпійську бронзу подяка від міського голови Рівного

Міський голова Рівного Володимир Хомко сьогодні зустрівся із бронзовим призером ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор Орестом Коваленком, повідомляється на сторінці Рівненської міської ради та її виконавчого комітету у фейсбук. Оресту, а також його тренерам Юрію Досову, Галині Досовій та Оксані Ткачук міський голова вручив подяки від Рівненської міської ради та її виконавчого комітету.


«Ми і надалі будемо підтримувати спортсменів, в тому числі і фінансово. Дуже приємно, що рік розпочався з спортивних перемог. Бажаю у майбутньому піднятися на олімпійський п’єдестал» - сказав міський голова.
*фото із Рівненської міської ради та її виконавчого комітету у фейсбук.
Свою бронзову медаль Орест Коваленко здобув із фристайлу на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх у швейцарській Лозанні. Ця нагорода стала для усієї збірної України, яка відправилася на змагання, четвертою. Це є новим рекордом для українців у цьому турнірі.

«Чесно кажучи, я зараз дуже схвильований, але водночас неймовірно щасливий. Потрапити на олімпійський п'єдестал було моєю мрією. Так, це поки Юнацькі ігри, але все одно цей здобуток має для мене велике значення», перадають слова Ореста після отримання ногороди на сайті ФЛСУ.
* фото із сайту ФЛСУ

Читайте також: