Radio
Online
Повiдомити новину

З міським головою Рівного зустрілися переможці Всесвітніх шкільних спортивних освітніх ігор

ISF World Educational Games – це щорічний захід, який охоплює спадщину Олімпійських ігор, щоб навчити молодь олімпізму, спортивним цінностям, волонтерству та історії олімпійського руху.


Цьогорічні змагання проходили в Греції. Участь у них взяли делегації з семи країн світу. Представляли Україну на цих іграх учні Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Дячук Софія, Солодчук Анатолій, Карачун Вікторія, Дзюра Роман, Тарасович Софія, Ковальчук Максим, а також Рівненської гуманітарної гімназії Савонік Влада та Одемчук Олександр під керівництвом вчителя фізичного виховання Олега Левенця. Саме їм успішно вдалося поєднати навчання і спорт, щоб вибороти путівку у Грецію. До речі українці вперше взяли участь у Всесвітніх іграх школярів.


Поїздка рівненських спортсменів до Греції відбулася завдяки сприянню Міністерства освіти та науки України, Управлянню освіти Рівненської міської ради та меценатів.


Міський голова Рівного Володимир Хомко, побажав юним спортсменам ніколи не здаватися, завжди бути успішними, впевненими у собі та не забувати рідне місто.
Повідомляє Рівненська міська рада


Читайте також: