Radio
Online
Повiдомити новину

Як виступила рівнянка Софія Скварук на Нацвідборі до Дитячого Євробачення

14-річна Софія Скварук була однією з 11 фіналістів Національного відборуна Дитяче Євробачення 2021 року. У фіналі, який відбувся 24 жовтня, рівнянка виступала під 8 номером.

Нагадаємо, Софія представила власну пісню «Golden Time».

Оцінювали виступи конкурсантів п'ятеро членів журі:

  • співачка, представниця України на Євробаченні-2010 ALYOSHA;
  • телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк;
  • музикознавиця Люба Морозова;
  • головний редактор Karabas Live, музичний журналіст Ігор Панасов;
  • представник України на Дитячому Євробаченні-2020 Олександр Балабанов.

Клька з них після виступу Софії відзначили, що англійська частина композиції сприймалася краще, аніж українська. При чому наголосили на чудових вокальних даних рівнянки. А Люба Морозова і взагалі зазначила, що ця пісня цілком могла б стати саундреком до фільму з серії про Джеймса Бонда. 

"Частину я б залюбки використала, як рингтон на свій мобільний, сподіваюся, що нам вдасться домовитися з Софією," - сказала музикознавиця.

У результаті від жюрі Софія отримала 31 бал.

Найкраще ж жюрі оцінило 14-річну жительку Білої Церкви Олену Усенко, яка, до речі, минулого року такж була фіналісткою Нацвідбору.

Вплинути на ситуацію могли голоси глядачів. Щоправда, їх підтримки рівнянці забракло. Софія набрала найменше глядацьких голосів, тож отримала лише 1 бал. Примітно, що чимало користувачів відзначали проблеми з можливістю голосувати на сайті Дитячого Євробачення.

А от максимум, як і в голосуванні жюрі, дістався Олені Усенко. Саме вона і представлятиме Україну на Дитячому Євробаченні у Парижі

Читайте також: