Radio
Online
Повiдомити новину

Сьогодні рівнянка побореться за право представляти Україну на Євробаченні

Софія Скварук

14-річна Софія Скварук з Рівного сьогодні позмагається за право представляти нашу країну на Дитячому Євробаченні. Через пандемію саме змагання проходитиме онлайн, але кожен може підтримати Софію у глядацькому голосуванні.

14-річна Софія живе у Рівному. Пише пісні з 8 років. Переможниця міжнародних та всеукраїнських конкурсів. 

Софія Скварук потрапила до фіналу Нацвідбору Дитячого Євробачення-2021 з авторською піснею «Golden Time».

Фінал Національного відбору Дитячого Євробачення-2021 відбудеться сьогодні, 24 жовтня, о 17:00. 

Переможця Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2021 визначать за результатами голосування журі та глядачів. Для участі в онлайн-голосуванні на сайті https://junior.eurovision.ua/ користувачі мають авторизуватися через свій обліковий запис в Facebook. Онлайн-голосування триватиме впродовж 15 хвилин після завершення виступів усіх фіналістів.

Фінал відбудеться у форматі прямого ефіру з використанням відеозаписів виконання учасниками наживо однієї своєї оригінальної пісні або пісні, наданої Суспільним для тих, хто на першому етапі відбору не виконував оригінальної пісні.

Відеозапис виступів учасників буде здійснено в однакових для всіх фіналістів умовах. Графік буде складено таким чином, щоб мінімізувати контакти і забезпечити максимально безпечні для здоров’я кожного учасника умови.

У студії під час прямого ефіру будуть тільки члени журі та ведучі.

Нагадаємо, рівненська блогерка здобула титул на "Міс Україна".

Читайте також: