Radio
Online
Повiдомити новину

Відомий гурт «Нотки» завітав до Рівного з благодійним концертом

«Нам дуже приємно, що від нас є такий міні-подаруночок для дівчинки, яка потребує цієї допомоги.» –  Ліза Кравчук, керівниця гурту «Нотки»

За кілька хвилин до початку концерту за лаштунками зустрічаємо вісім жвавих учасників гурту «Нотки». Вони з нетерпінням чекають, доки їх оголосять, аби вмить вибігти на сцену Міського палацу культури. Кажуть, з концертною програмою у Рівне завітали не вперше, а от новим досвідом для юних співаків став благодійний концерт, до якого вони готувалися по-особливому:
«Репетицій було багато, кожної суботи по дві години. Бувало, що співали з 11-ї і аж до 13-ї години. Сьогодні ми збираємо гроші для однієї дівчинки, яка їх дуже потребує», - Карина Майор, учасниця гурту «Нотки».
Мама однієї з учасниць гурту та його керівниця  Ліза Кравчук розповідає, що «Нотки» виконують лише україномовні пісні, адже, на її думку, нині не так багато українських дитячих гуртів, які записують пісні рідною мовою:
«На такі пісні завжди є попит, це завжди актуально. Для того, щоб ці пісні використовували у школах, ми з батьками вирішили віддавати всі фонограми безкоштовно. Тобто це такий своєрідний соціально-благодійний проект»
Збирали кошти для 5-ти річної Марійки Хильчук, якій лікарі встановили діагноз двобічної сенсоневральної глухоти. Ще у вересні їй провели операцію на одне вушко, проте, на інше дівчинці потрібен слуховий апарат. Вартість такого - близько 47-ми тисяч гривень.
«Ми плануємо і надалі організовувати такі благодійні концерти, бо ж це – стиль нашого життя та служіння – допомагати людям, які цього потребують. Сьогодні ми вручили всю необхідну суму матері дівчинки, якій потрібно придбати слуховий апарат»,  – співорганізатор благодійного концерту Олександр Третяк.
До слова, організаторам вдалося зібрати 26 тисяч гривень. Авторка: Юлія Гузій    

Читайте також: