Radio
Online
Повiдомити новину

Відомі рівняни забезпечують рівненських водіїв та медиків засобами захисту під час коронавірусу

Власник ЖК «На Щасливому» Роман Курис долучився до акції «Підвези медика» та передав понад 500 пов’язок, 1000 рукавиць та 30 літрів антисептичної речовини для водіїв, які підвозять  людей на роботу та їх пасажирів-медиків. Про це ТРК «Ритм» повідомив співорганізатор акції «Підвези медика» Сергій Музичук.

«Це дуже правильна ініціатива, але до цієї ініціативи повинна долучатися також влада. Ці люди їздять, вони ризикуть своїми сім’ями та собою. Ми не витримаємо на «одних людях». Зараз ми всі повинні об’єднатися. Ми і надалі плануємо допомагати.», - розповідає нам Роман Курис.
Акцію «Підвези медика» вже підтримали чимало рівнян. Як каже Сергій Музичук, ініціатори челенджу вирішили також створити спеціальні наліпки з написом «Я медик», за якими легко ідентифікувати лікарів, які чекають транспорт на зупинках.  Рівненська поліграфія безкоштовно роздрукувала 2500 наліпок, а організатори челенджу, своєю чергою, поширювали їх серед людей.
«Ми намагаємося допомогти у цей нелегкий час для наших медиків, оскільки є проблеми з транспортом.Наразі ми забезпечуємо водіїв усіма необхідними засобами захисту, оскільки вони на волонтерських засадах за власний кошт заправляють автомобіль і возять медиків. Тому виникла ідея їх забезпечити масками, рукавицями і антисептиками – необхідними речами, які потрібно змінювати кожні 2-3 години та дезинфікувати авто. За допомогою ми звернулися до Романа Куриса і, як бачите на фото, він не відмовив.», - каже Сергій Музичук.
До слова, акцію «Підвези медика» вже підтримали інші міста України, серед яких – Хмельницький, Чернівці, Тернопіль. А відсьогодні, 27 березня, до акції приєднався і Острог. Наразі у телеграм-каналі «Підвези медика» вже близько 1800 учасників.
«Деякі водії вже постійно возять, можливо,  їх більше сотні, оскільки ми точно порахувати не можемо. Але всі активно долучаються. Ми навіть створили і роздали наліпки для водіїв, аби медики відразу впізнавали керманичів. Рух набирає обертів.», - Сергій Музичук.
Зазначимо, що деякі  учасники акції «Підвезу медика» звітують на своїх сторінках у соціальних мережах та закликають усіх керманичів долучатися до телеграм-каналу і підвозити медиків на роботу.   https://www.facebook.com/100003709948438/posts/1912409498892696/?d=n

Читайте також: