ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

В Україні запровадять «розумний» облік електроенергії

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: extension

Filename: models/Gl_model.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/models/Gl_model.php
Line: 20
Function: _error_handler

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/views/2024/news_v.php
Line: 60
Function: webp

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/controllers/News.php
Line: 78
Function: view

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/index.php
Line: 198
Function: require_once

img/webp/1000/.webp" type="image/webp">

Вже з наступного року в Україні для споживачів будуть діяти технології, які допоможуть значно економити та раціонально використовувати електроенергію.

Про це повідомиляє Міністерство енергетики України у Фейсбуці.

Днями в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець підписала Меморандум про взаєморозуміння щодо впровадження «розумного» обліку електроенергії між Міністерством енергетики України та корейською корпорацією КТ.

“Міністерство енергетики зацікавлене у модернізації електроенергетики України на базі найсучасніших технологій. Наразі ми завершуємо розробку Концепції впровадження Smart Grid технологій в Україні”, - сказала Буславець.

У профільному міністерстві сподіваються, що запровадження нових “розумних” технологій допоможе знизити витрати електроенергії в електромережах та ефективно моніторити онлайн параметри якості електроенергії.

Читайте також: