Radio
Online
Повiдомити новину

В Іспанії викрили банду, яка тримала українських біженців у рабстві

В Іспанії викрили злочинне угрупування, що експлуатувало українських біженців на нелегальних тютюнових фабриках і тримали їх в ізоляції в умовах перенаселеності.

Про це інформує поліція Іспанії. 

Поліцейські затримали 27 осіб, конфіскували 3,5 млн. пачок безакцизних цигарок на суму 17,5 млн євро та 10 000 кілограмів тютюнового листя вартістю понад 20 мільйонів євро

Нелегальні фабрики переважно використовували біженців з України, які тікали від повномаштабного нападу росії. Уточнюється, що біженців зазвичай розміщували на нелегальних підприємствах із виробництва та фасування сигарет.

"Вони працювали багато годин та ховалися, бо деякі з них в'їхали до країни нелегально. Вони жили у тісних сховищах на фабриках", - повідомила Цивільна гвардія Іспанії.

Слідство стверджує, що злочинці, які очолювали групу, володіли трьома незаконними виробничими потужностями. Вони діяли в провінціях Севілья, Ла-Ріоха і Валенсія.

Пакування та зберігання нелегального товару відбувалося в будівлях, розташованих в районі восьми міст Іспанії. Відповідно до заяви Цивільної гвардії, заводи мали сучасне обладнання, яке разом оцінювалося у понад 3 мільйони євро.

Керівники організації відмивали великі суми грошей, що дозволяло їм вести розкішне життя, проживаючи в розкішних маєтках у районі Севільї та Марбельї.

Читайте також: