Radio
Online
Повiдомити новину

У Сарнах відгриміла "Мегаподія"

Мешканці Сарн, мабуть, за останнє десятиліття, ще не зустрічали такі масштабні концерти одразу кількох популярних артистів, як це було вчора. Саме тому на цю подію з'їхалися люди з усього району, щоб власноруч перейняти той запал драйвової енергії, що вирував у рідному місті. Вечір був насичений різноманітними сюрпризами та запальними танцями як артистів, так і глядачів.

Артисти кожен по-своєму намагались захопити увагу глядачів і це їм вдалося. Солісти гурту "DILEMMA" закликали всіх до руху, обливали публіку водою, щоб розбудити активність, втамувати спрагу. Співачка MICHELL ANDRADE полонила усіх виконанням відомих своїх хітів іспанською мовою та пристрасними танцями. Окрім того, приємною несподіванкою та водночас родзинкою концерту стала прем'єра нової пісні артистки, що отримала назву "Tranquila". Завершальним й найбільш очікуваним був виступ гурту "MOZGI". Своїми драйвовими незвичними танцями та улюбленими для багатьох хітами виконавці розпалили вже і так гарячу публіку.

Організотором "Мегаподії" є радіо Люкс ФМ, що проводить концерти "Party Tour 2019" по всій Україні. Зірковими ведучими цього дійства були Слава Дьомін і Василіса Рядних, які теж заводили публіку, жартуючи між собою та даруючи подарунки від організатора події.


Автор - Надія Токарчук.

Читайте також: