Radio
Online
Повiдомити новину

У Квасилові відбувся традиційний дитячий турнір з міні-футболу (ФОТО)

У підсумку, переможницею турніру стала команда «Горинь-2» із села Кустин, яка у фіналі виявилася сильнішою за ФК «Корнин» – 1:0. А от володар третього місця у змаганнях визначився лише в серії післяматчевих пенальті, де ОТГ «Олександрія», після нічиєї 1:1 в основний час, перемогла «Грушвицю-юніор».

Що стосується двох квасилівських команд, то їм цього разу не пощастило поборотися за призові місця. ФК «ЛМЗ-Квасилів» став лише п’ятим, обігравши своїх земляків із «Сокола» – 2:0.

Загалом на турнірі зіграли 11 матчів і в більшості з них перевага однієї команд над іншою в рахунку була мінімальною, що свідчить про рівність колективів і їх безкомпромісність.

Відзначили організатори і кращих гравців турніру «Квасилівська весна». Ними стали воротар Артем Максюк (ФК «Корнин»), захисник Павло Хуторянський (ОТГ «Олександрія»), півзахисник Назар Гарбарчук (ФК «ЛМЗ-Квасилів») та нападник Олександр Форманюк («Горинь-2»).

Почесні кубки призерам та індивідуальні нагороди учасникам змагань представники Рівненської районної федерації футболу Павло Дутко та Віталій Прокопчук.

Головний організатор турніру з міні-футболу «Квасилівська весна» Павло Дутко привітав переможців, побажав юним гравцям і надалі вдосконалювати свою майстерність і подякував усім, хто допомагав готувати змагання:

"– Дуже приємно, що наш турнір став традиційним і з кожним роком користується усе більшою популярністю серед дитячих футбольних команд Рівненського району. Але разом з рівнем учасників росте і рівень організації змагань. Цього року ми вперше зіграли на центральному стадіоні, де юні футболісти мали усі умови продемонструвати усі свої найкращі якості. Як у Квасилові, так і у Кустині, Корнині, Олександрії, Грушвиці та інших селах є чимало талановитих дітей і завдання таких турнірів – знаходити і розкривати майбутніх футбольних зірок."

Команда «Горинь-2» (Кустин) – переможниця «Квасилівської весни-2019»

Команда ФК «Корнин» – другий призер змагань

Команда ОТГ «Олександрія» – третій призер змагань

Команда «Грушвиця-юніор» – учасник змагань в Квасилові

Команди ФК «ЛМЗ-Квасилів» та «Сокіл» (Квасилів) – учасники змагань

За інформацією Рівненської районної федерації футболу
Читайте також: