Radio
Online
Повiдомити новину

У Сарненському районі зафіксовано 44 випадки COVID-19

Станом на ранок 15 квітня 2020 року в Сарненському районі зафіксовано 44 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє голова Сарненської РДА Олександр Кохан.

"За добу зафіксовано 4 нових випадки – це працівники Сарненької РДА. Люди в задовільному стані та знаходяться на самоізоляції. Також усім співробітникам Сарненської РДА були проведені експрес-тести, 6 з яких показали позитивний результат (ці працівники будуть обстежені на ПЛР). В приміщенні адміністрації провели дезінфекцію та найближчим часом проведуть повторно.", - зазначив голова ОДА.
Відібрані ПЛР тести для перевірки медичних працівників. Наразі коронавірусна хвороба виявлена в жителів: с.Тинне, с.Немовичі, с.Чудель, м.Сарни. Також 1 житель Володимирецького р-ну, с. Сопачів перебуває на лікуванні у Сарненській ЦРЛ. Окрім того, голова РДА повідомив, що вчора відбулося засідання наглядової ради благодійного рахунку КНП "Сарненська центральна районна лікарня". Наразі зібрано 1 млн 918 грн. Придбано апарат ШВЛ за 718 тис грн. Наразі здійснюється його доставка в Україну. Залишок коштів на рахунку 1 млн 206 грн.
"Оскільки Сарненська ЦРЛ вже отримала 2 апарати ШВЛ високого класу від ОДА та заплановано отримати ще один, наглядова рада прийняла рішення про доцільність купівлі портативного рентген апарату. Цей апарат дозволить проводити якісні рентгенівські знімки в реанімаційному відділенні на місці без транспортування хворих в інший корпус, де знаходиться стаціонарний апарат", - повідомив голова РДА.
Всього на території Рівненської області виявлено 184 випадки захворювання на COVID-19.

Читайте також: