Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному звільнили директорку ЦНАПу

Сьогодні, 8 жовтня, міський голова Рівного Олександр Третяк підписав розпорядження про звільнення Наталії Хомич з посади директорки ЦНАПу.

Копію відповідного документу отримав у розпорядження ITV media group.

Зокрема, у тексті документу йдеться, що причиною звільнення стали "результати розгляду акту службового розслідування від 8 жовтня 21 року, за систематичне невиконання без поважних причин своїх посадових обов'язків, покладених трудовим договором, за незабезпечення організації надання адміністративних послуг та взаємодії суб'єктами надання адміністративних послуг, нездійснення координації діяльності посадових осіб та невжиття заходів для удосконалення організації та підвищеня ефективності роботи управління надання адмінітративних послуг".

Нагадаємо, вперше про відсторонення Наталії Хомич стало відомо на початку липня. Тоді щодо неї було розпочато службове розслідування, з метою перевірки належного виконання службових повноважень. Наприкінці липня, пані Хомич поновили на посаді з винесенням догани. А вже у вересня Міністерство юстиції України визнало протиправними дії директорки Рівненського ЦНАПу щодо відмови у внесенні змін до реєстру юридичних осіб, громадських формувань та фізичних осіб-підприємців. 

Більше - у новинах о 19.00

Читайте також: