Radio
Online
Повiдомити новину

Директорка рівненського ЦНАПу таки перевищує повноваження - Мін`юст

Наталія Хомич

Міністерство юстиції України визнало протиправними дії директорки Рівненського ЦНАПу Наталії Хомич щодо відмови у внесенні змін до реєстру юридичних осіб, громадських формувань та фізичних осіб-підприємців. Відповідного висновку дійшла колегія з розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації західного міжрегіонального управління міністерства юстиції. Саме ж міністерство видало відповідний наказ, в якому визнає дії Центру надання адміністративних послуг Рівненської міської ради протиправними.

Ще в липні місяці до міського голови Рівного звернулася низка керівників комунальних закладів міста зі скаргою на директорку Рівненського ЦНАПу. Вони скаржилися, що Наталія Хомич протиправно відмовляється брати до розгляду документи щодо внесення змін до реєстру юридичних осіб, громадських формувань та фізичних осіб-підприємців. Тоді навіть було проведене службове розслідування, ініційоване міським головою Олександром Третяком. Однак, прикрившись подяками міністерства юстиції та заручившись підтримкою деяких ЗМІ про нібито політичне переслідування, пані Хомич тоді обійшлася лише доганою. 

Тепер же з подібною скаргою на рівненський ЦНАП звернулася Рівненська обласна асоціація по сільському господарству «Рівнеагробуд». Щоправда звернулася асоціація не до міського голови, а на пряму в міністерство юстиції.

Як йдеться у висновку колегії з розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації західного міжрегіонального управління міністерства юстиції від 15 липня 2021 року, рівненський ЦНАП відмовився брати до розгляду документи про зміну адреси реєстрації обласної асоціації. Члени колегії відмічають, що відмовляючись приймати до розгляду справи зі зміною інформації в реєстрі, керівниця ЦНАПу порушує Порядок формування та зберігання реєстраційних справ, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 18.11.2016 за No 3267/5. Відтак, визнає дії рівненського ЦНАПу протиправними.

В свою чергу Міністерство юстиції України своїм наказом за номером 307/6 від 16 липня 2021 року підтвердило висновки колегії та визнало протиправними дії посадовців Рівненського ЦНАПу.

Читайте також: