Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному відбувся вечір прем’єр соціального проекту "Можливості без меж" (ФОТО)

Громадська організація "Нація Талантів" презентувала результати Другого сезону Соціального проекту "Можливості без меж" у форматі телепроекту. 

"Можливості без меж" - соціальний проєкт, де діти з інклюзією у парі із зірковими гостями створюють ролик, у якому піднімають суспільно важливі теми. До цієї ініціативи долучили дітей з усієї Рівненщини, і навіть столиці.

"Дякуємо усім учасникам другого сезону за відриті серця, сміливість та рішучість взяти участь у ароекті. Сподіваємося, що спілкування у парах соціального та зіркового учасників буде продовжуватися, принаймні, нам цього дуже хотілося б. Нехай досвід, здобутий під час роекту, буде корисним та цінним у спілкуванні з людьми із особливими потребами, а пережиті емоції ечора прем’єр залишаться у пам’яті на усе життя", - зазначає координаторка проекту Надія Пивовар.

Проект реалізовано за підтримки Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.

"Сьогодні побачила багато непростих дитячих доль… Які ці дітки щирі, радісні, привітні та відкриті, як вони радіють життю і кожному моменту, як наполегливо над собою працюють, аби досягти своїх маленьких і великих цілей. І їх батьки, які, попри всю складність виховання особливої дитинки, радіють та пишаються за успіхи своїх дітей! Тільки їм відомо, скільки це зусиль, терпіння і щоденної праці", - розповідають учасниці проєкту Анна та Уляна Кондратюк.

Нагадаємо, проект став успішним та показав свою актуальність і важливість. Упродовж двох років команда "Можливостей без меж" отримала чимало позитивних відгуків та вагомих нагород.

Нагадаємо, у центрі Рівного дівчина роздавала квіти перехожим.

У 2020 році дана соціальна ініціатива отримала перемогу Всеукраїнського конкурсу проектних ініціатив "Волонтерство: від усвідомлення до дії", до Міжнародного дня волонтера та Дня благодійництва.

У вересні 2021 року відеоролик "Вивчіть кілька фраз жестовою мовою" першого сезону Проекту отримав перемогу у номінації "Краща соціальна реклама дитячої студії" на ХІІІ Міжнародному дитячому медіа фестивалі "Дитятко", який відбувався у Харкові. 

Наприкінці 2021 року громадську організацію "Нація Талантів" відзначили у Конкурсі "Кращі практики молодіжної роботи Рівненської області 2021" у номінації "Інклюзивний розвиток (включення вразливих груп молоді) та волонтерство".

Дані відзнаки спонукають продовжувати реалізовувати ідеї у площині взаємодії соціальних та зіркових учасників і вже восени 2022 року нас чекає Третій сезон Соціального проекту "Можливості без меж".

 

Читайте також: