Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному відбудеться чемпіонат з плавання серед немовлят

28 лютого у Рівному відбудеться 5-й ювілейний відкритий міжнародний чемпіонат з плавання дітей «Діти води – 2020». Цей є єдиним у всій Україні. Досвід попередніх років яскраво засвідчив популярність цього проекту не лише серед рівнян, адже  минулих років участь у змаганнях брали дітки з інших країн таких як: Білорусь, Латвія та Китайськаї Народна Республіка. Цьогорічні учасники приїдуть до рівного не лише з Різних міст України, а й з Туреччини, Греції, Англії. У змаганні візьмуть участь дітлахи віком від 3 місяців до 3-х років.

- Вихованці школи плавання продемонстрували усій Україні, що малюки з 3 місяців вміють не лише плавати, а й пірнати та змагатись між собою. - розповідає  організатор змагань, президент Федерації інструкторів грудничкого плавання України Юлія Собуцька.
Дітки змагатимуться у 5 номінаціях:
  • найдовше під водою
  • кращий дует дорослий+дитина
  • кращий пірнач
  • на дистанцію
  • кубок Юлії Собуцької
Змагання будуть відбуватися по групах з 9:30 до 13:00 у незмінно  у басейні Центру здоров'я та краси "Акварай". вул. Андрія Мельника, 15-17, Рівне Урочисте вручення нагород - 18:00, клуб Лагуна вул. Соборна, 191, Рівне

Рівненський медіа-центр

Читайте також: