Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному створили мурал із поліцейським

На стіні багатоквартирного будинку на вулиці Княгині Ольги. Саме тут на першому поверсі знаходиться поліцейська станція, де несуть службу дільничніофіцери поліції, працівники сектору публічного порядку та контролю за обігом зброї ГУНП в Рівненській області. 

Про це повідомляє пресслужба поліції Рівненщини. 

Ідея створити мурал на фасаді місцевого будинку виникла у серпні цьогоріч: під час відкриття оновленого приміщення поліцейської станції керівництво ГУНП вирішило таким чином привернути до «об’єкта» увагу. 

Невипадково серед кількох варіантів було обрано зображення поліцейського офіцера громади. «Цей однойменний проєкт є одним із найбільш успішних, а рівень довіри до них серед населення — найвищий», — пояснив вибір начальник ГУНП Рівненщини Олексій Камишанський. 

До робіт приступили у середині жовтня і менше як за п’ять днів задум поліцейських втілив місцевий художник Костянтин Качановський. 

«Хотілося б, аби у житті кожного було якнайбільше позитивних моментів. І йдеться не про якісь глобальні, а про звичні речі, що викликають приємні емоції,— підкреслює начальник поліції області Олексій Камишанський. — І от саме  у цьому зображенні є і піклування, і турбота, і захист, і безпека, і любов. Тож, сподіваюся, що такий вуличний живопис додасть яскравих фарб у життя рівнян і гостей міста».  

 

 

Читайте також: