Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному підземний перехід перетворився на вбиральню: що на це кажуть чиновники?(ВІДЕО)

Руїни, а за сумісництвом ще й громадська вбиральня. Мова про підземний перехід на мікрорайоні "Ювілейний". У ньому жодного разу не проводили капітальний ремонт. Відтак, там почали руйнуватися сходові марші та стіни. Однак багато років на цю проблему не зважають ні комунальники, ні чиновники.

Немає частини сходів і водовідвідних решіток, постійно опадає штукатурка зі стін, а про освітлення нагадують лише дроти. Доповнює усю цю картину нестерпний сморід, адже ледь не в кожному кутку тут сміття та фекалії. Спустись до підземки наважуються лише найвідважніші або ж ті, хто вміє надовго затримувати дихання. Усі інші перебігають через дорогу у невстановленому місці, наражаючи себе на небезпеку. А все тому, що ось уже декілька десятиліть ні чиновники, ні комунальники не слідкують за станом підземного переходу.

Там якісь ями, якщо багато води - також затоплює. Не можна тудою пройти. Наскільки я бачила, то тільки колись штукатурили оці бортики і все. Ну всередині ніколи, не бачила. Може, не звертала уваги, але тільки бортики ремонтували

Місцеві кажуть: навіть через роки все ще не втрачають надію, що підземку таки приведуть до ладу. Відомо, що раніше, цей об'єкт знаходився на утриманні Рівненського ШЕУ. Саме вони мали б прибирати підземку та не допустити тут утворення громадської вбиральні. Однак, чи перебуває підземний перехід на їхньому балансі і донині не відомо. Оскільки керівництво комунального підприємства вирішило проігнорувати увсі наші дзвінки.

А працівники МіськШеу, яких ми зустріли поблизу підземки, повідомили нас, що виконують зовсім іншу роботу.

Ми урни прибираємо, місто. Так що ми не в курсі. У начальства питайте

Ми поцікавилися долею підземного переходу та тим, хто за нього відповідальний, у керівника департаменту інфраструктури та благоустрою. Після нашого звернення, чи не вперше за декілька років, чиновники таки звернули увагу на його стан. І визнали, що проблема тут таки є.

Є цілий ряд проблем, бо водоприймальні решітки, які знаходилися там - вкрадені. Будемо зараз їх відновлювати в якийсь інший спосіб, якщо ми не знайдемо ідентичних решіток. Сам ремонт на цей рік поставимо обов'язково в план, у межах поточного ремонту. Тобто там не буде щось кардинальне. Але, власне, ті справи, які там є і які найбільш аварійні, ми постараємося усунути. Ну навіть не постараємося, ми їх усунемо для безпеки і комфорту мешканців, - начальник департаменту інфраструктури та благоустрою Рівного Руслан Гудима

Нам також пообіцяли з'ясувати, хто з комунальників міста довів підземний перехід до такого стану. А опісля - доручити ліквідувати проблему. Тож якщо чиновники все ж дотримаються своїх слів, жителі Ювілейного нарешті зможуть нормально користуватися підземкою.

Читайте також: