Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному підтримали національну акцію #стопкультурнийкарантин

12 травня у Рівному представники сфери креативних індустрій (організатори  подій, фотографи, відеографи та ін.) провели протестну акцію в рамках загальнонаціональної #стопкультурнийкарантин. Напередодні організатори звернулися до мас-медіа:

Ми не німі, але нас не чують. Якщо нас не чують, то нас побачать.
Ще у березні пандемія Covid-19 зупинила весь світ. Уряди інших країн активно впроваджують програми підтримки населення та бізнесу, планують поетапні виходи з карантину та прогнозують ймовірні сценарії для індустрій, український уряд ще тільки розробляє шляхи подолання кризи.
Наразі закладам громадського харчування дозволили обладнати літні майданчики, перукарням — попередній запис та чіткі вимоги соціальної дистанції, навіть для торговельно-розважальних центрів — обмеження щодо кількості відвідувачів.
При цьому сфера креативних індустрій та видовищних заходів знаходиться у забутті. Понад 250 000  офіційних працівників сьогодні опинилися без роботи, в уряді не існує сценарію для них. Саме тому культурна індустрія об’єднується, щоб звернути на себе увагу.
Артисти, актори, музиканти, балетмейстери, організатори заходів, кінотеатри, івент агенції, технічний персонал світла, звуку та сцени, декоратори, журналісти, піарники, маркетологи та квиткові оператори — професіонали, без яких годі уявити сучасне культурне життя країни.
 12 травня о 22.00 на знакових локаціях українських міст увімкнуть промені світла, спрямовані в небо. Головний меседж мирної акції:
Побачте нас! Почуйте нас!
Дайте можливість працювати, поговоріть з нами про те, як спільно розробити план виходу з карантину
та відродити багатогранну культурну сферу України!
https://youtu.be/R0XCzuie83M
Організатори в Рівному:
Телевізійний гумористичний проєкт «СМАЙЛ ШОУ» (Руслан Алексіюк)
DJ Crystal Girl
(Юліана Попович та Алла Зражевська)
Світло від:
ViolaRent (Андрій Панащук)
Артемон, Зорепад (Павло Дмитришин)
Стрім, відео, фото
Євген Фіськович
Creators Community (Павло Осіпов, Дмитро Лесковець )
Михайло Кликов
https://www.facebook.com/mike.klykovМикола Михальчин

Читайте також: