Сьогодні у Рівному організували дитяче свято для тих, хто втратив батьків на війні. Дійство, наповнене приємними емоціями та дитячим сміхом, відбулося у розважальному центрі «Happy.Park».
Метою такого свята було подарувати малюкам позитивні емоції, а також продовжити вже наявний діалог та співпрацю з родинами полеглих Героїв.
"Піклуватись про родини тих, хто віддав життя за Україну, - це найперший наш обовʼязок. Особливо це стосується дітей, які втратили на війні своїх найдорожчих татусів. Сподіваюся, що наша вдячність і любов хоч трохи допоможуть їм пережити цей важкий час. Тому такі заходи ми будемо проводити і надалі, щоб дарувати діткам посмішки та гарний настрій. Вдячний меценатам, благодійникам, які завжди відгукуються та допомагають нам проводити такі заходи для родини загиблих захисників, показавши їм, що ми завжди поруч", - прокоментував секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян.
До слова, це вже другий захід, коли дітки загиблих Героїв проводять цікаве дозвілля у «Happy.Park». Організатори кажуть: планують зробити такі розваги для родин загиблих постійними.
"Це вже другий захід в наших стінах для дітей, батьки яких загинули на війні. Переконаний, що це потрібна справа для того, щоб відволіктися від ситуації, в яку потрапили ці родини. Сьогодні дітки абсолютно безкоштовно можуть провести день в розважальному центрі. Плануємо, що такі заходи будуть відбуватися на постійній основі. Адже є розуміння того, що родини загиблих захисників потребують нашої підтримки", - наголосив директор ТРЦ “Happy Mall” Тарас Максименко.