Radio
Online
Повiдомити новину

У дубенській лікарні виник конфлікт: підлеглі воюють з керівником (ВІДЕО)

Погрози, догани, кримінальні справи та суди. Уже понад 2 роки працівники Дубенської районної лікарні не можуть знайти спільної мови зі своїм керівником. Медики впевнені: головний лікар робить усе для того, аби вижити їх із лікарні. Але керівник медзакладу стверджує, що жодних умисних дій не вчиняє.

Так одна з працівниць Дубенської центральної районної лікарні характеризує роботу закладу. За словами жінки, колектив уже майже 2 роки воює з головним лікарем. Той нібито не дає їм спокійно працювати: то скорочує, то шантажує звільненням.

Початком конфлікту лікарки з керівником медзакладу, зі слів жінки, стало банальне зауваження до пацієнтки, стосувалось воно російської мови. Тоді головний лікар став на бік травмованої і виніс догану для медикині.

Намагалася жінка викорінити російську і з колективу, за що отримала іще одну догану, однак її вдалося оскаржити. У суді пристали на позицію лікарки. Водночас керівник медзакладу Володимир КрОхмаль пояснив свої дії. Аргументуючи це тим, що пацієнт має право на отримання допомоги незалежно від того, якою мовою розмовляє.

Це лише одна з історій, про які говорять медпрацівники. Про погрози керівника розповідає ще одна працівниця лікарні, обличчя якої ми не показуємо, оскільки жінка хвилюється, що може лишитись без роботи.

Від таких звинувачень у свій бік головний лікар Володимир КрОхмаль, обурюється. Каже: зі всіма працівниками намагається знайти компроміс. Про те, що в колективі є скарги вперше чує.

Виправдовує головний лікар і численні скорочення. Мовляв це все наслідки часу. В медзакладі підлаштовують відділення відповідно до викликів сьогодення.

Чи зможуть працівники хоча б з часом знайти спільну мову із керівництвом медзакладу лишається тільки сподіватись. Однак поки ситуація не стабілізується цілком ймовірно що це впливатиме і на якість медпослуг.

Читайте також: