Radio
Online
Повiдомити новину

Скелі, кар`єри та озера: неймовірні локації для весільних фотосесій в Західній Україні

Фото ілюстративне

Кожна закохана пара мріє про красиву весільну фотосесію, аби отримати особливі фото, які потім можна буде показувати дітям та внукам. Дуже важливим є вибір локації для весільної фотосесії. Важливо – влаштувати фотосет у гарному місці. 

У цій підбірці зібрані найкращі локації на заході України для особливих днів.

Скелі Довбуша, Івано-Франківська область

Скелі Довбуша — одне з найвідоміших «місць сили» та одне з головних джерел натхнення весільних фотографів України. В оточенні кам’яних гігантів та смарагдового лісу ви відчуєте себе за межами реального світу. Каміння та прадавні буки немов чекають того, хто, доторкнувшись до них, розгадає всі таємниці цього лісу. Особлива атмосфера як для романтичної лав-сторі та весільної дозйомки, чи не так?

Коростишівський каньйон, Житомирська область

Ще одна заворожуюча локація неподалік від гамірної столиці — каньйон із затопленими гранітними кар’єрами поблизу міста Коростишів. Скелясті гранітні береги, висота котрих досягає 18 метрів, прозора вода, яка заполонила дно кар’єрів, та чисте, мов кришталь, дзвінке повітря сповнять вашу історію кохання особливими містичними барвами.Тустань, Львівська область

Наступне місце просто неба, яке неодмінно вас вразить, — руїни наскельної фортеці з запаморочливим краєвидом. Зауважте, що цей клаптик Середньовіччя в Карпатах по-особливому гарний для неспішних весільних дозйомок саме на початку осені.

Озеро Синевир, Закарпатська область

Озеро Синевир огортають ліси неймовірної краси та сотні легенд — й усі про кохання. Найбільше та найглибше озеро України називають Оком Карпат, що підтверджується в безводдя: у центрі водойми з’являється невеликий острівець, який із висоти пташиного польоту нагадує зіницю, а столітні смереки навколо — вії. А ще це величне озеро — символ безсмертного кохання. Кажуть, що якщо молоді люди познайомились біля цього озера, то вони пізнають справжню любов. Впевнені, лав-сторі чи весільна фотосесія на узбережжі — гідна альтернатива.

Читайте також: Топ-6 романтичних місць Рівненщини

Кривопільський перевал, Івано-Франківська область

Кривопільський перевал із сизими вершинами гір на горизонті — один із найпопулярніших маршрутів українських молодят, які обрали для своєї весільної дозйомки Карпати. Не можемо не відмітити й найтрендовішу «фотозону» та символічне місце для закоханих — столітній бук, який неодмінно має з’явитися хоча б на одній фотокартці із вашого весільного альбому.


 

Базальтові стовпи, Рівненщина

Цією пам’яткою природа довела свою неперевершеність майстра-архітектора. Також там є смарагдове озеро, яке зробить ваші світлини неймовірними. А дерева та кущі нададуть фото особливого вигляду.

Читайте також: