Radio
Online
Повiдомити новину

Топ-6 романтичних місць Рівненщини (ФОТО)

Фото ілюстративне

Навіть у час, коли центр Рівного заповнений людьми, можна знайти особливі затишні місця, де так приємно побути вдвох із коханою людиною. Романтика Рівненщини різноманітна, тож чимало романтичних місць можна знайти й поза межами міста.

У цій добірці від ITV media group зібрані найромантичніші місця Рівненської області, які ви обов'язково маєте відвідати.

Білівські пагорби

Пагорби знаходяться у селі Білів Рівненського району й утворились вони не природньо. Це давньоруське городище – пам’ятка археології національного значення, розташоване за 2 км на північ від Пересопниці, на мисі правого високого берега річки Стубла.

Поряд з Білівським городищем збереглися два курганні насипи. У кінці ХІХ століття під час розкопок курганних поховань на південь від села Білів поблизу городища знайдено до 150 курганів (розкопано 38). Знайдені під час цих робіт речі зберігаються у Національному музеї історії України в Києві. Збірка включає кераміку, металеві та кістяні побутові речі, знаряддя праці, зброю, прикраси. На місці пам’ятника була невелика фортеця площею 0,35 га. Дослідження оборонного валу показали, що укріплення Білівського городища збудовані в другій половині чи кінці Х століття, а використовувалась фортеця тільки впродовж ХІ століття.

Оствиця


Це парк історичної реконструкції на березі озера Басів Кут у місті Рівне, що відтворює атмосферу часів Давньої Русі. "Оствиця" - одне з імен, якими називали річку Устя (ліва притока Горині, басейн Прип'яті), яка утворює Басівкутське водосховище (озеро Басів Кут).

Там можна замовити майстер-класи зі стрільби з лука або ж романтичну прогулянку на човні.  Якщо ви прагнете романтики, дана прогулянка саме для вас. Це може бути незвичним подарунком для близької людини, незабутнім побаченням, святкуванням річниці або кращим у світі зізнанням у своїх почуттях.

Також можна придбати подарунковий сертифікат. Додатково можна замовити послуги фотографа.

Оленяча ферма

Уже близько трьох років у селі Костянтинівка поблизу Сарн діє оленяча ферма. За цей час вона вже стала однією з туристичних родзинок Рівненщини. Щодня на оленів приїжджає подивитися чимало відвідувачів не лише з області, а й з усієї України. Найчастіше — це сім'ї з дітьми. До людей олені уже звикли, тому їх можна погодувати та погладити. 

Поряд із ними - вівці, кози, свійська птиця та кролі. А помилуватися таким міні-зоопарком можна безкоштовно — грошей з відвідувачів тут не беруть. 

Око дракона

Знаходиться в селі Рубче на Рівненщині. Так почали називати фосфогіпсові терикони – хімічні відходи «Рівнеазоту», які займають чималу територію і вже не один рік поспіль велика кількість людей відвідує цю місцину заради незвичних світлин для соціальних мереж. Це обов’язково потрібно побачити на власні очі, адже це місце справді унікальне. Хоча про власну безпеку також забувати не варто.

Соколині гори

Заказник "Соколині гори" розташований в селі Маринин між селами Губків та Більчаки. Тут росте безліч рідкісних рослин, занесених до Європейського червоного списку та Червоної книги України. Роздивитися неймовірний краєвид можна з Князь-гори, висота якої становить 70 метрів. На її вершині знаходяться руїни старовинного Губківського замку. Існує легенда про те, що багато років тому один князь одружився на швейцарській дівчині. Коли її родина приїхала в гості і побачила територію сучасного заказника, то вигукнула: "Це ж наша прекрасна Швейцарія!" З тих пір "Соколині гори" в народі називають "Надслучанською Швейцарією".

Тараканівський форт

Тараканівський форт, також відомий як Нова Дубенська фортеця, розташований на Рівненщині. Форт ззовні оточений глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. В центральній частині форту зведена двоповерхова казарма, до якої ведуть чотири підземні ходи, прокладені під другим земляним валом. 

 

Читайте також: