Radio
Online
Повiдомити новину

Родини ветеранів українсько–російської війни активно відпочили на річці Случ

За ініціативи  та сприяння  Західного міжрегіонального управління Державної служби у справах в України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операцій і  профільних громадських спілок  Громадська організація «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» 26 -28 липня 2019 року провела для ветеранів «Інтеграційну сімейну програму «Сімейне коло». 

Величезна роль в соціально-психологічній адаптації належить родині, тим людям, які знаходяться найближче. Від їх розуміння  в якому стані знаходиться ветеран, залежить як скоро він повернеться до мирного повсякденного буття. Реалізований проект був спрямований на поглиблення комунікації в родинах ветеранів та інтеграції до мирного життя, через залучення до активного сімейного відпочинку.

В рамках проекту було проведено анкетування та відбір 10 сімей ветеранів та учасників антитерористичної операції. Дана підготовча робота була здійснена при сприянні Західного міжрегіонального управління Державної служби у справах в України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операцій та  профільних громадських спілок.

Відібрані сім’ї в взяли участь у 3 – триденній інтеграційній сімейній  програмі, що включала:

- наметове таборування;

- сплав річкою Случ;

- інтеграційну сімейну програму з квестами, іграми, конкурсами.

- ігри, ватри, пісенні конкурси та забави.

- крєзнавчу программу (ознайомлення з природними родзинками Надслучанщини).


Реалізований нашою організацією проект є тим посильним вкладом, який може внести наша організація в питання соціального обслуговування учасників бойових дій та їх сімей. Даний проект став можливий завдяки організаційній та фінансовій підтримці Департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА.


Керівник проекту

Голова ГО «Фонд молодіжних ініціатив «Крила»                       Юрій Ткачук

Читайте також: