Radio
Online
Повiдомити новину

Рівнянка змагається за звання національної премії для найкращих мам

Засновницю рівненського проєкту "Пузата Мама" Оксану Кравець подали на щорічну премію "Мама року" Зробили це учасниці проєкту, який заснувала журналістка Оксана Кравець. Зокрема одна з учасниць назвала Оксану Кравець мамою 200-т дітей. Адже вже як 14 сезонів вона підіймає з диванів вагітних дівчат, об'єднує їх та показує, що вагітність - це не хвороба.

"Оксана просто неймовірна. Вона не тільки створила цей проект, а й таке відчуття, що прожила кожну вагітність з кожної матусею індивідуально. Тому й не дивно, що коли проект і вагітність закінчуються, спілкування з цією неймовірною жінкою триває. Адже для кожної з матусь і дітей вона перетворюється в неймовірно рідного і шалено близької людини. Я чесно не знаю, де вона бере стільки сил, турботи, любові, терпіння, щоб дарувати його такій кількості мам і діток, але знаю точно для мене і всіх мам які свого часу зустріли її у своєму житті, вона стала не тільки мамою року , а й самої унікальною жінкою. Якщо вона раптом це читає, то хочу сказати їй від щирого серця дякую" - розповідає одна з учасниць Олена Гутнікова.
Обирати переможниць конкурсу будуть у два способи. Це - інтернет-голосування та оцінювання експертним журі. Проголосувати за Оксану можна за посиланням mamaroku.eva.ua/story/2020/45. Додамо, що голосування відбудеться з 11 по 30 червня. Одночасно експертне журі обирає кращих мам у своїй категорії. 7 липня відбудеться визначення переможниць конкурсу.

Читайте також: