Radio
Online
Повiдомити новину

Рівняни підуть під суд за контрабанду наркотиків

В ході досудового розслідування встановлено, що 38-річний мешканець Рівненщини за попередньою змовою з 51-річним чоловіком, з метою отримання доходу від незаконного обігу прекурсорів, з вересня 2018 року по січень 2019 року організував та вчинив контрабандне переміщення з Республіки Польща в Україну медичних препаратів «Cirrus» та «Apselan» з вмістом прекурсору «псевдоефедрин» у загальній кількості майже 3500 тис. таблеток, з подальшим перевезенням, зберіганням та збуту їх на територіях Львівської та Рівненської областей.

51-річний громадянин забезпечував переміщення вказаних таблеток в багажному відділенні свого власного автомобіля, шляхом упакування їх у різних кількостях до безколірних поліетиленових пакетів, які поміщав серед різноманітних побутових речей.

Також слідчими виявлено незаконне зберігання у житловому приміщенні  Рівненського району виготовленого 39-річним жителем м. Рівне обладнання, яке призначено для виготовлення зазначеної психотропної речовини.

Під час обшуку правоохоронцями вилучено з обігу усі вищевказані медичні препарати.

За ініціативи прокуратури області двом контрабандистам психотропних речовин обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 3 фігурантів для розгляду по суті скеровано до Яворівського районного суду Львівської області.  

Прес-служба прокуратури Рівненської області.

Читайте також: