Radio
Online
Повiдомити новину

Рівнян запрошують знятися у відео

Кліп зніматимуть на гімн ЖК “На Щасливому”. Кастинг  для дітей та дорослих відбудеться  21 червня о 12:00 за адресою MANHATTAN city hall, вулиця Соборна, 112, ІІІ поверх, (офісне приміщення ARTmodels®).
За словами організаторів, цей музичний твір передає  усю особливість ритму життя комплексу. Атмосферу, яка панує серед мешканців “На Щасливому”, їх посмішки, емоції та настрій. Автори кліпу додають, що у художньому відео покажуть людей різного віку та типажів, які зустрічаються у житловому комплексі. Обіцяють тільки хороші емоції та яскраві кольори, які вважаються символом ЖК “На Щасливому”.
Ідейником створення гімну став Павло Дмитришин, який вирішив зробити подарунок для ЖК “На Щасливому. Музику та аранжування зробив Іван Рокіщук, а слова до пісні написала Надія Устянчук.  Почесну місію виконання гімну отримала юна рівнянка, учасниця “Голос діти - 4” - Дар’я Бугайчук (на фото)
Усім охочим, які  мають бажання взяти участь у зйомках кліпу, звертатись за номером телефону +380969143595 - Надія,  або ж на офіційну сторінку житлового комплексу “На Щасливому”.
https://youtu.be/Pf_HqIkxN8Y

Читайте також: