Рівненський спортсмен-інваспортівець Дмитро Савчук здобув дві срібні нагороди на чемпіонаті Європи з пара-армрестлінгу, який проходить в Угорщині.
Про це повідомив голова Рівненської облради Андрій Карауш.
Змагання зібрали спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та слуху. Українець виступає у складі національної збірної та змагається у ваговій категорії до 70 кг, маючи звання майстра спорту України міжнародного класу.
За підсумками турніру Дмитро Савчук виборов «срібло» у боротьбі як на ліву, так і на праву руку, поступившись у фіналах ще одному українському спортсмену Назарію Остапчуку з Чернігівщини.
Підготовку спортсмена до змагань забезпечували тренер Михайло Новак та Заслужений тренер України Вадим Полюхович.