ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Рівненські атомники передали допомогу військовим (ВІДЕО)

Автівки, системи Starlink, тепловізори та квадрокоптери з тепловізійними камерами. Усе це придбали атомники за кошти, які щомісяця відраховують із зарплати на підтримку захисників. На ці потреби спрямували майже 3 мільйони гривень. 

Працівники Рівненської АЕС продовжують підтримувати українських захисників. Автівки – одна з найбільших потреб на фронті. Завдяки коштам, які атомники РАЕС щомісяця відраховують в межах акції «Я допомагаю ЗСУ!», є змога допомогти їм з машинами.

Кожен автомобіль наші хлопці готують до фарбування, фарбують, тоді ми доставляємо їх на обслуговування. Коли автівка готова, замовляємо грязеву гуму. Дуже хлопці просять саме грязеву, бо автівки йдуть на лінію зіткнення, - працівник РАЕС, член волонтерської групи Григорій Тарасюк.

Цей табун автівок незабаром вирушить на передову. Одна з них в підрозділ, у складі якого боронить Україну син Юрія.

Допоможе хлопцям виконувати бойові завдання. Хочц подякувати працівникам станції, які відраховують три відсотки. Хочу подякувати волонтерам, які усе це організували, привезли, підготували машини для передачі у військові частини, - працівник РАЕС Юрій Дмитренко.

Звертаються різні бригади. Саме ці речі і машини поїдуть на єгерську бригаду, тоді у десантно-штурмові війська, і на 79-у - це артилерія. Є ще коптери, так само йдуть на ці батальйони, старлінки зараз будуть хлопці забирати, - працівник РАЕС, член волонтерської групи Іван Кравчук.

6 автомобілів, 2 квадракоптери з тепловізійними камерами, 4 системи “Старлінк”, 3 тепловізори придбали атомники за так звані 3 відсотки, які працівники станції відрахували з березневої зарплати на підтримку захисників. Спрямували на ці потреби майже 3 млн.грн. Генеральний директор Рівненської АЕС Павло Ковтонюк дякує колективу за свідому громадянську позицію.

Волонтери мають змогу купити найбільш необхідне для нащих воїнів, задля нашої перемоги, - генеральний директор Рівненської АЕС Павло Ковтонюк.

Долучається до придбання автівок і техніки первинна профспілкова організація РАЕС та ППО НАЕК “Енергоатом”.

Приємно чути відгуки з передової про те, що наші автомобілі їздять, наші квадрокоптери літають, тепловізори цілі, - голова профспілкової організації РАЕС Іван Мельник.

Наші земляки, бійці стрілецької роти 104 бригади кажуть, система старлінк і тепловізор полегшать їм виконання бойових завдань.

Це очі вночі, боєць бвчить, боєць впевнений у собі і це сучасні технології. Сучасні технології - це тепловізори, це старлінки, дрони. Вони створюють конкурентну перевау нашим бійцям. А конкурентна перевага завжди приведе до перемоги, - військовий Сергій.

Ми з перших днів повномасштабного вторгнення постійно працівники донатили кошти на рідтримку наших ЗСУ. Я вважаю, що сьогдні це моральний обовязок кожного громадянина України, - начальник юридичного управління РАЕС Людмила Смиковська.

Сьогодні усі зусилля - заради Перемоги. Що більше такої техніки поїде на передову, тим легше буде нашим захисникам.

Я пишаюся тим, як люди відповідально до цього віднеслися. Я особисто беру участь і закликаю всіх обовязково брати участь і думати тільки про майбутню перемогу і робити все для майбутньої перемоги, - працівниця РАЕС Наталія Реєнт.

 

Читайте також: