Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненська поліклініка відтепер має IP-телефонію

З 1-го березня у поліклініці «Ювілейна», що розташована по вул. Макарова,3, усі пацієнти матимуть змогу користуватися новою послугою. Безкоштовну послугу IP-телефонії, яка існує всього два дні, уже випробувало чимало рівнян. За словами головної лікарки КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР Вікторії Покоєвчук, таку послугу вирішили запровадити для зручності пацієнтів та реєстраторів. Тут, у лікарні, для операторок call-центру облаштували зручний кабінет з усією необхідною технікою. Наразі у поліклініці працює три лінії, тому, як каже головна лікарка, медзаклад готовий приймати велику кількість дзвінків. Кожен пацієнт зможе дізнатися інформацію про прийом у свого сімейного лікаря, почути результати своїх аналізів та записатися на огляд. Для цього потрібно зателефонувати за номером телефону: 0 800 21 53 54. Також операторки надають інформацію про створення декларації з сімейним лікарем, розповідають про всіх медиків, які ще мають вільні місця для нових пацієнтів.

- Уся інформація про тих сімейних лікарів, які готові заключити декларацію, є у нас як в реєстратурі, так і в call-центрі. Ми щодня доповнюємо інформацію, у кожного оператора є заповнений журнал., - зазначила головна лікарка КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР, Вікторія Покоєвчук.
Окрім інформації про сімейних лікарів та їх телефонів, у журналі зазначена інформація про різні види щеплень, які є в амбулаторіях. Пацієнт зможе запитати про години прийому та номери кабінетів, у яких можна зробити те чи те щеплення. Операторки IP-телефонії наголошують, що всі номери, за якими відвідувачі телефонували у поліклініку «Ювілейну», відтепер не дійсні. Швидко зв’язатися з операторками для отримання необхідної інформації в реєстратурах, що обслуговують першу, другу, третю та четверту амбулаторії, можна за єдиним номером – 0 800 21 53 54. Поки у кабінеті для IP-телефонії КНП «ЦПМСД «Ювілейний» працює три лінії зв’язку з пацієнтами, але два телефони - мобільний та стаціонарний, працівники лікарні вирішили залишити на реєстратурі. Незабаром керівництво поліклініки, що розташована у мікрорайоні «Ювілейному», планує ліквідувати всі телефони з реєстратури, перенісши їх у call-центр.

Читайте також: