Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненщина найближчим часом може вийти з "червоної" зони

Фото ілюстративне

Рівненська область увійшла в "червону" карантинну зону з 26 жовтня. Міський голова Рівного повідомив, що найближчим часом ймовірний вихід з цієї карантинної зони обласного центру.

"Місто Рівне має всі шанси найближчим часом вийти з "червоної" зони. Спостерігається хороша динаміка зниження кількості захворювань на коронавірус", - зазначив очільник Рівненської міської ради.

За його словами, в лікарнях хворих на COVID-19 стає меншає. Проте, ситуація повтістю не збавляє обертів - помираються люди. Так, за минулу добу було зафіксовано 16 летальних випадків.

Під час наради в Рівненській ОДА, що відбулася 24 листопада,  головний санітарний лікар Рівненської області Роман Сафонов зазначив, що на території області упродовж 14 днів спостерігається спад захворюваності на COVID-19 та рівня госпіталізації хворих.

 "За останній тиждень кількість «ковідних» пацієнтів зменшилась на 23%, кількість зайнятих ліжок із киснем знизилась із 62% до 54%. За останні 7 діб в області захворіли 3674 осіб, тижнева захворюваність становить 525 нових випадків на добу. В «червоній» зоні нас тримає показник позитивних тестів на COVID-19 – 23,4%", - зазначив Роман Сафонов.

За його словами, найближчим часом державна комісія ТЕБ і НС відстежуватиме показники, а тоді ухвалить рішення. Обмежувальні заходи для невакцинованих в будь-якій зоні будуть залишатися в силі.

Нагадаємо, в Україні посилять карантинні обмеження для невакцинованих.

Читайте також: