Radio
Online
Повiдомити новину

Рівне - перше місто України, яке системно впроваджує навчання з домедичної допомоги

Запровадження такого навчання сприятиме підвищенню безпеки у суспільстві. Підписанню меморандуму слугувала низка заходів проведених у місті Рівне минулими роками. Зокрема у 2017 році були вперше організовані навчання для всіх вчителів предмету "Захист Вітчизни". В 2018 році була адвокаційна компанія в рамках субгранту від Рада реформ Рівного по впровадженню навчання з домедичної допомоги і затвердження курсу за міжнародними стандартами "УМІЙ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ". В тому ж 2018-му провели також навчання всіх вчителів "Основи Здоров'я" міста Рівне.

З міського бюджету минулого року були виділені кошти на впровадження навчання з домедичної допомоги для 11 шкіл міста, а вже цього року депутати підтримали виділення фінансування і на 25 інших шкіл Рівного.

Таким чином, всі школи міста Рівне отримають манекени і засоби для навчання з домедичної допомоги згідно міжнародних стандартів.

"Я просто щаслива, що саме РІВНЕ, моє рідне місто, так системно впроваджує навчання з домедичної допомоги" - повідомила на сторінці у Фейсбук голова ГО "Рівне ТАКМЕД" Тетяна Воронцова


 

  

Читайте також: