Radio
Online
Повiдомити новину

Психологи допомагають юним військовим згуртуватися

Чимало предметів мають осягнути молоді гвардійці, але не на останньому місці їхній психологічний стан, адже пристосуватися до нових умов проживання та до самого колективу зазвичай досить важко. Саме тому начальник служби психологічного забезпечення бригади, майор Олександр Кручко, вважає, що проведення практичних тренінгових занять неабияк важливо:

«Майже цілий день ми провели разом з молодими солдатами, – говорить офіцер. – Заняття проходили у тренінговому містечку, яке було створено минулого року. Тут гвардійцям було водночас і цікаво, і весело. Перше, з чого я починаю, – це знайомство у неформальній атмосфері. Звісно, вони вже певний час провели разом у підрозділі, але не всі могли знайти контакт один з одним. Це корисно і для мене, я дізнаюсь краще, з ким буду сьогодні працювати».

За словами психолога створення хорошої команди серед малознайомих людей – головна мета їхніх занять. Вони повинні зрозуміти, що таке бойових дух і відчути його на собі, не боятися покладатися один на одного, навчитися разом швидко та ефективно вирішувати усі завдання, які з'являтимуться у них під час служби. Найбільшого задоволення їхньому керівнику приносить запал в очах та правильний підхід до роботи серед учасників.

Автор - Марія Буднік

Читайте також: