Комунальники з Корецького району стали очевидцями того, як вантажівка із побутовим сміттям курсує на сміттєзвалище у напрямку села Жадківка. Про цей факт вони негайно сповістили поліцію.
Про це інформує Відділ комунікації поліції Рівненської області.
Слідчі встановили, що водій автомобіля "MAN" із причепом, вивантажив орієнтовно 14,5 тонн сміття. Керманич вантажівки, 27-річний житель міста Бориспіль, розповів слідчим, що віз побутові відходи зі Львова. Доставити їх було потрібно у Київську область, проте йому "порадили зекономити" і скинути сміття у Корецькому районі. До слова, будь-яких документів на перевезення вантажу у нього не було.
Автомобіль помістили на територію Корецького відділення поліції. Вирішується питання про накладення арешту на транспортний засіб. Як з’ясували поліцейські, транспортний засіб із київською реєстрацією належить іншій фізичній особі - приватному підприємцю.
За фактом забруднення земель слідчі розпочали досудове розслідування.