Radio
Online
Повiдомити новину

Політична партія «Рівне Разом» подала заяви до поліції, щоб захистити свої права

Сьогодні, 25 вересня, представники політичної сили «Рівне Разом» зареєстрували дві заяви про вчинення кримінальних правопорушень.

Невідомі розповсюдили персональні дані кандидатів «Рівне Разом» до проведення реєстрації партії на місцевих виборах. Друга заява стосується народного депутата ВРУ від фракції «Слуга народу» Олександра Ковальчука, який вчора, під час реєстрації політичної сили «Рівне Разом», перешкоджав роботі територіальної виборчої комісії.

До заяви долучили і відео, де видно, як нардеп тисне на працівників ТВК, прикриваючись тим, що здійснює парламентський контроль. Хоча, це право має лише Уповноважений з прав людини.

«Народний депутат, на нашу думку, перешкоджав роботі не тільки роботі територіальної виборчої комісії, а й офіційному представнику, уповноваженій особі від «Рівне Разом», який подавав документи. Саме під час процедури подачі документів народний депутат Ковальчук йому ставив провокативні запитання, фактично не давав йому нормально подавати ці документи. Вчиняв тиск на членів і голову ТВК, він вимагав надати йому документи, які він не має права вимагати без депутатського запиту», - розповів адвокат Станіслав Костюченко.

Представники «Рівне Разом» кажуть, що діють лише в межах закону, тому й прийшли до поліції, щоб захистити права своєї політичної партії. Вважають, що ситуація, що склалася під час подачі документів, це навмисне перешкоджання новоствореній політичній силі, яка вже встигла завоювати прихильність рівнян.

«Це тиск на всіх учасників виборчого процесу, на членів ТВК, на голову ТВК, безпосередньо на наших представників. Ми маємо у виборчому процесі використовувати свої права, які нам на сьогодні, всіма способами не дають втілити. Нам не дають зареєструватися. Зважаючи на рейтинги, зважаючи на неймовірну підтримку рівнян. Не дають, тому що ми є силою, яка стала їм на заваді», - зазначила керівник міського осередку політичної партії «Рівне Разом» Світлана Марчук.

*передвиборна агітація

Читайте також: