Radio
Online
Повiдомити новину

Підлітків Рівненщини запрошують долучитися до культурного медіапроєкту

У Рівному, Гощі та с. Привільне Дубенського району розпочинається реєстрація у медіа-школу для дітей та підлітків.

Проект «Медіа-школа прямує в громади» реалізовується за підтримки Українського культурного фонду. За словами керівниці проєкту Олени Семенович – це літній творчий інтенсив, який спрямований показати розвиток культури в ОТГ та їх туристичні родзинки. Проєкт дасть поштовх та мотивацію дітям у зацікавленні культурним життям. «Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків» – це експрес-курс, який навчить створювати якісний відеоконтент.
Ми розповідатимемо учням про історичні місця, відомих людей нашого краю, культурне життя міста Рівного, Дубенського та Гощанського районів» - говорить Олена Семенович.
Учасники будуть застосовувати різні методи збору та опрацювання інформації. Це у свою чергу дасть можливість вдосконалювати себе та піднімати інтелектуальний рівень. Тематика сюжетів – знакові для міста Рівного культурно-мистецькі події, фестивалі, інтерв’ю з митцями.
«В рамках проєкту на учасників чекатимуть різноманітні лекції на професійну тематику, воркшопи та індивідуальні заняття. Також відбудуься зустрічі з відомими журналістами та культурними діячами.», - розповіла сценаристка і режисерка проєкту Руслана Броновицька.
Наразі триває реєстрація учасників. Серед усіх охочих буде проведено кастинг, в результаті якого відберуть по 15 найдостойніших у Рівному, Гощі та Привільному. Навчання стартуватиме з кінця червня- початку липня і триватиме 2 місяці. Відеороботи випускників можна побачити на ютуб каналі MEDIA SCHOOL Rivne . Анкету у свою чергу можна заповнити ТУТ.

Читайте також: