Radio
Online
Повiдомити новину

Парковка для своїх: як у центральній частині Рівного привласнюють майно громади (ВІДЕО)

Парковка є, а заїхати не можна. Підприємець біля свого торгового центру в районі 12 школи облаштував паркомісця і загородив їх шлагбаумом. Останнього робити він не мав права. Доки на "парковці для своїХ" стоїть дві автівки, навколо неї ні пройти, ні проїхати.

Парковка для своїх. У Рівному в районі 12 школи власник торгового центру "Політон" облаштував паркомісця для автівок. Справа наче благородна, втім потрапити туди можуть лише обрані. Інші тісняться поруч. Ситуація дійшла до того, що навколо парковки яблуку ніде впасти, а на самій ділянці одна-дві автівки.

Я не знаю наскільки це правильно чи неправильно. Викручуємося, як можемо. Намагаємося не порушувати і робити все правильно. Але, що маємо, те маємо. Машин збільшується, - водій Михайло

Відомо, що у 2002 році підприємець Віктор Вайнер взяв в оренду на 49 років земельну ділянку. Передбачалося, що на частині території збудують торговий центр "Політон", а на іншій - парковку. Так і трапилося. Втім дозволу на встановлення шлагбауму в підприємця не було і немає.

Чому самовільно вирішив загородити в'їзд на одну з небагатьох парковок в центральній частині міста, орендар пояснювати не став. Але й не заперечив відсутність дозвільних документів.

Поки не даємо ніяких коментарів, - Сергій Вайнер

Чи мав право орендар робити "парковку для своїх" у центральній частині міста, уже розбирається Департамент муніципальної варти.

Якщо насправді, за перевірками, на цей шлагбаум ніяких документів немає, то це буде по 152 статті - притягнення до адміністративної відповідальності. І там є штраф від 340 до 1700 гривень. Якщо справді без документів, то власник має демонтувати цей шлагбаум і відповідно сплатити штраф, - старший інспектор зв'язків із громадськістю Департаменту муніципальної варти Світлана Стасюк

У Рівному вже знесли один незаконний шлагбаум за каденції чинної влади. Зробили це біля ТРЦ "Вікторія" на Чорновола. Як буде тут дізнаємося зовсім скоро.

Читайте також: