Війна забрала життя колишнього працівника «Рівнетеплоенерго» - Усач Валерій Володимирович.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці підприємства.
З вересня 2013 року чоловік працював слюсарем ремонту устаткування котелень та пилопідготовчих цехів компанії «Рівнетеплоенерго». А після початку повномасштабного вторгнення ворога пішов до лав Збройних Сил.
"Рік він захищав Україну, однак його серце не витримало і зупинилось. Валерію Усачу було всього 51 рік. Він був щирою і веселою людиною та хорошим і надійним колегою по роботі"
Телеканал "ITV media group" висловлює щирі співчуття родині та розділяє з вами біль утрати. Герої не вмирають!
Читайте також: На Донеччині загинув молодий військовий з Рівненщини
