Radio
Online
Повiдомити новину

Назвали обов`язкову умову для отримання "тисячі Зеленського"

Фото ілюстративне

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров нагадав про необхідність згенерувати сертифікат про вакцинацію у застосунку "Дія" для отримання виплати в розмірі 1 тисячі гривень.

Про це він повідомив у своєму відеозверненні.

"Дуже скоро стартує програма президента про підтримку українських підприємців. Тільки із "зеленим" сертифікатом у застосунку "Дія" ви зможете отримати 1000 грн та витратити її на послуги бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії", — наголосив міністр.

Нагадаємо, Володимир Зеленський повідомив про те, що держава виплатить по 1 тисячі гривень усім вакцинованим.  Гроші надходитимуть на спеціальні банківські картки.  За словами президента, за ці гроші можна буде придбати книги, абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставочний центр. Або ж можна купити квитки для мандрівок всередині країни авіа- чи залізничним сполученням. 

Програма стартує 19 грудня. ЯК повідомила заступниця міністра економіки Ірина Новікова, скористатися коштами в рамках прграми підтримки громадян і бізнесув умовах пандемії "єПідтримка" можна буде упродовж чотирьох місяців після дня надходження коштів.

Читайте також: