Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині діє унікальна оленяча ферма: як дістатися (ФОТО)

У селі Костянтинівка, поблизу Сарн, живуть європейські благородні олені. Погодувати та помилуватися тваринами може кожен охочий. Вона є однією з найперших в Україні та діє вже близько трьох років.

Помилуватися оленями можуть усі охочі — вхід на ферму безкоштовний.

Крім оленів, тут мешкають й інші екзотичні тварини: альпаки, елітні англо-нубійські кози. Також є вівці, в’єтнамська порода свиней, павичі, декоративні породи курей, дикі качки, цесарки, нутрія та лебідь.

Гордістю ферми є олень благородний. Його привезли його з Литви. Є також олень плямистий й лань європейська та порцелянова. Оленям обтинають роги заради безпеки самок в період гону. 

Найбільша цінність оленя — роги. З них можна робити різні креми, масла для регенерації. 

Тварини вже звикли до присутності людей і охоче їдять з рук. Вони живуть в різних клітках та в окремих загорожах. Умови утримання оленів наближені до природних. Це для того, аби тваринам було комфортно. Годують їх вівсом, сіном та соломою, також в загорожах періодично сіють траву.

Практично усі тварини на фермі звикли до людей і полюбляють ласувати хлібом прямо з рук.

Також ферма поповнилась двома страусами, яких можна навіть гладити. 

З Рівного до Костянтинівки 95 кілометрів. Приблизний час в дорозі — 1, 5 годин. Дістатися можна автомобілем або автобусом до Сарн, а звідти вже безпосередньо до самого села.

Читайте також: Топ-6 романтичних місць Рівненщини

 

Читайте також: